رویه بازگرداندن کالا و روند استرداد وجه

همه تلاش ما در ماشین اسپرت این است که کالای خریداری شده در شرایط مطلوب و سلامت به دست مشتریان عزیز برسد، با این حال ممکن است پس از خرید به علت معیوب بودن یا مسائل فنی تصمیم به برگشت کالا را داشته باشید.

در این شرایط و با اطلاع دادن سریع به پشتیبانی ماشین اسپرت در مدت 7 روز بعد از دریافت کالا ، امکان بازگرداندن آن وجود دارد.

البته در شرایطی که کالا معیوب و استفاده نشده باشد و کالا در همان شرایط اولیه باشد.

در صورت برگشت کالا ، 9 در صد مالیات از اصل پول پرداختی برای کالا کم شده و مابقی بازگردانده می شود.

همچنین در صورت ناموجود بودن کالا بعد از خرید مشتری و یا ثبت قیمت اشتباه در سایت  ، وجه کالا در یک روز کاری آینده از طریق شماره شبا صاحب فاکتور واریز می گردد و رسید آن در واتساپ ارسال می شود.

کالا را چطور ارسال کنید؟

  • لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی از طریق واتساپ شماره سفارش فاکتور خودر را ارسال کنید و موضوع را شرح دهید.
  • از ارسال کالا بدون هماهنگی جداً، خودداری کنید در غیر این صورت ممکن است وجه آن عودت نگردد.
  • برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند کابل، ریموت، باطری، دفترچه راهنما، بند و قطعات بسته‌بندی به همراه کالای اصلی ارسال شود.
  • برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را در قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)
  • درصورت ارسال با پست پیشتاز، عکس و تصویری از رسید پستی تهیه و به شماره واتساپ ارسال کنید.
  • اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان ماشین اسپرت برسد، هزینه‌های ارسال به عهده ماشین اسپرت خواهد بود.
  • برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، تصویر رسید را به شماره واتساپ پشتیبانی 09384629910 ارسال فرمایید.

توجه: جهت رسیدگی به درخواست، ذکر شماره سفارش پیامک شده در هر یک از روش‌های بالا الزامی است.

برای بازگردان وجه شماره شبا به نام صاحب فاکتور توسط کارشناس پشتیبانی گرفته می شود و در یک روز کاری آینده واحد مالی رسید پرداخت آن را برای مشتری ارسال خواهد کرد.