در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، نوع روش ارسال و زمان آن متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.


تهران:

سفارش ها از طریق پست و  پیک موتوری ( الو پیک یا اسنپ باکس ) ارسال می شود.

امکان ارسال از طریق پست پیشتاز نیز وجود دارد که هزینه آن بسیار مناسب تر از پیک موتوری است البته برای کالاهای بسیار کوچک و سبک مانند جاسوئیچی و آرم خودرو و …

همچنین تحویل درب انبار نیز برای کالا های حجیم مانند قالپاق ، تیغه برف پاک کن و  قفل فرمان بعد از خرید از سایت با هماهنگی همکاران امکان پذیر است.

کرج و استان های دیگر :

کلیه سفارشات ثبت شده در ماشین اسپرت (صبح و بعد از ظهر ) به صورت منوال در صبح روز بعد ارسال میشود و مراحل کار توسط پیامک اطلاع رسانی می شود،  دقت داشته باشید سفارشات ثبت شده در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ، در اولین روز کاری بعد پردازش خواهد شد.

نکات:

– اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر  مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

– لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

– برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری  کالاهای دریافتی در حضور همکاران تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده، در اولین فرصت از طریق  ارسال ایمیل از طریق صفحه “تماس با ما” این موارد به خدمات پس از فروش ماشین اسپرت اطلاع داده شود.

– سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.