تماس با ماشین اسپرت ارائه دهنده لوازم لوکس خودرو

کاربر گرامی، لطفاً در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی، پیش از ارسال ایمیل یا تماس تلفنی با ماشین اسپرت، بخش پرسشهای متداول را ملاحظه فرمایید و در صورتی که پاسخ خود را نیافتید، با ما تماس بگیرید.

رسیدگی به انتقادها

مشتری گرامی، اگر پیشنهاد، انتقاد یا شکایتی از ماشین اسپرت دارید ، لطفا به آدرس machinesport.com@gmail.com ایمیل ارسال کنید .
تماس با ما
  • جهت سوال درباره نحوه خرید از سایت ماشین اسپرت ابتدا راهنمای تصویری خرید را مشاهده کنید.
  • همچنین برای راهنمای فنی فقط از طریق پشتیبانی واتساپ  ( 09384629910 ) سوال خود را مطرح کنید ، کارشناسان ما در اسرع وقت (در ساعات اداری) پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود.
دفتر مرکزی: استان تهران – شهر تهران – خواجه نظام الملک خیابان شهید برادران باباخانلو کوچه دهم پلاک 20
 ایمیل سازمانی ماشین اسپرت : info@machinesport.com

لطفاً کالا را برای بازگرداندن و ارسال آن به خدمات پس از فروش ماشین اسپرت از طریق پست، به آدرس با کد پستی 1614818863 ارسال کنید. (شما می‌توانید از طریق پیام در واتساپ آدرس کامل را دریافت نمایید.)

توجه داشته باشید که  9810000346+ شماره‌ ایی است که ماشین اسپرت از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس‌ام‌اس) ارسال می‌کند. همچنین این شماره‌‌، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.


مشتری گرامی برای پیگیری یا سوال درباره سفارش، جهت تسریع در پاسخ‌گویی لطفاً شماره سفارش (پیگیری) و اسم فامیل شریف را در ایمیل خود ذکر کنید.

لطفاً در صورت امکان اطلاعات را به فارسی وارد نمایید.